POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

23 czerwca 2005 r. o godz. 1600 w auli Politechniki Koszalińskiej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum nr 11.

Podczas ceremonii wręczono wszystkim uczniom dyplomy ukończenia szkoły, natomiast najlepszych absolwentów uhonorowano dyplomami oraz nagrodami książkowymi.

Pani Dyrektor Mariola Rink – Przybylska w swoim przemówieniu zwróciła szczególną uwagę na dokonania uczniów klas trzecich oraz podziękowała rodzicom za aktywną współpracę ze szkołą. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe podziękowania oraz upominki.

Szczególnym momentem uroczystości było nadanie tytułu prymusa szkoły ABSOLWENT PRIMUS INTER PARES. Zaszczytne wyróżnienie  przyznano Aleksandrowi Kaczmarkowi.

Po części oficjalnej uroczystości młodzież klas III zaprosiła wszystkich na część artystyczną, która zadedykowana została Gronu Pedagogicznemu naszej szkoły.

Pożegnanie zakończyło się wręczeniem kwiatów nauczycielom oraz ostatnimi spotkaniami uczniów z wychowawcami  klas III.